Yhteystiedot / contacts

TÄÄLTÄ TAVOITAT ERI OMAURA-RYHMIÄ


Espoo: Saarnilaakson koulu / Omaura
PL 3521
02070 Espoon Kaupunki
09 - 816 30476
Seena Immonen (seena.immonen(ät)espoo.opit.fi)0400 724853

Helsinki: Alppila
Tammisaarenk. 2
00510 Helsinki
09-31084421
Kari Rajaorko (kari.rajaorko(ät)edu.hel.fi) 050-4032450
Hely Salmi (hely.salmi(ät)edu.hel.fi)
Petri Hänninen (petri.hanninen(ät)omaura.fi) 050-5318045

Helsinki: Tehtaanpuisto
Vuosaarentie 7
00980 Helsinki
Merja Miettinen (merja.miettinen(ät)edu.hel.fi)
Katja Taimiaho (katja.taimiaho(ät)edu.hel.fi)

Helsinki: Torpparinmäki
Yläfallintie 54
00690 Helsinki

Jyväskylä:
Lahcen Abahassine 050-4016352

Järvenpää:
Kartanon koulu
Kaskitie 10 - 12
04400 Järvenpää
Ari Enqvist (ari.enqvist(ät)edujarvenpaa.fi) 050-5849115

Kuopio: Tekevä -9 Silta -10
Kotokuja 2
70780 Kuopio
Jukka Onttonen (jukka.onttonen(ät)kuopio.fi) 044-7184462
Juha-Pekka Tams (juha-pekka.tams(ät)kuopio.fi) 044-7184460

Lahti: Konstan koti ja koulu
Nikulankuja 1
15700 Lahti
Puhelin: 03-8732133

Lahti: Kärpäsen peruskoulu
Kasakkamäentie 1
15800 Lahti

Lapua: Paukun Paja -hanke
Henna Latvala
Projektipäällikkö, KM
Ammattikoulunkatu 10, 62100 LAPUA
Puh.(06) 4335 219, matkapuh. 050 5216 941
Fax.(06) 4335 201, email: henna.latvala(ät)hami.fi

Liminka:
Kari-Pekka Tuhkala (kari-pekka.tuhkala(ät)likk.fi) 0500-685651

Oulu: Tuomon tupa
08-5879229
Jari Maljanen (jari.maljanen(ät)tiimi.merikoski.fi)
Kari Jokela (kajokela(ät)mail.student.oulu.fi)

Pudasjärvi: Pudasjärven ya
Rimmintie 15
93100 Pudasjärvi

Riihimäki: Riihimäen Omaura
Mäkikuja 15
11100 Riihimäki
sosiaaliohjaaja Piritta Salo (piritta.salo(ät)riihimaki.fi) 040-3304231
erityisopettaja Jarkko Laine (jarkko.laine(ät)riihimaki.fi) 040-3304576

Rovaniemi:
Marja Suopanki (marja.suopanki(ät)rovaniemi.fi)

Tampere: Opeko
Jussi Kähärä (jussi.kahara(ät)opeko.fi) 050-3075703
Juha Lahtinen (juha.lahtinen(ät)opeko.fi) 050-3627362




Tulosta tämä sivu / Print this page

©
Palvelun tarjoaa Opintoverkko Oy:n www-sivupalvelu.
Tekninen toteutus Tuomo-Media, 2002-2003